ALTUS VARIO INFO

Informace, tipy a rady pro uživatele a správce podnikového software Altus VARIO. Vydáno dne 23. 11. 2005.

 

 

Altus PORTAL - představujeme nový produkt pro sdílení firemních informací a dokumentů 

Altus PORTAL je intranetový firemní portál pro snadné sdílení firemních dat a správu dokumentace včetně možnosti řízení dokumentace systému managementu jakosti ISO 9001 v elektronické podobě.

Altus PORTAL je intranetový server, což zjednodušeně znamená, že jde o internetový server, který běží uvnitř firemní sítě. Na tomto serveru se publikují stránky nebo dokumenty, které uspořádáte do přehledné stromové struktury. Uživatelé nepotřebují žádný zvláštní software, stačí jim běžný webový prohlížeč. Díky tomu můžete snadno sdílet veškeré informace, které potřebují pracovníci ke svojí práci (od telefonního seznamu, přes návody, oběžníky až po firemní směrnice a řízenou dokumentaci systému jakosti ISO 9001).

Pro uživatele Varia je zajímavá možnost jednoduše zobrazovat na stránkách nebo v dokumentech aktuální data z Varia. Díky tomu lze vytvářet různé přehledy, které jsou rychle dostupné webovým prohlížečem. Tato vlastnost také usnadňuje údržbu firemní dokumentace v aktuálním stavu. Například nemusíte přepisovat jména osob nebo interní telefonní seznam, když přibudou nebo se změní pracovníci.

Pokud máte zavedený systém managementu jakosti nebo o něm uvažujete, nabízí Vám Altus PORTAL možnost úspory nákladů spojených s údržbou dokumentace. Altus PORTAL splňuje požadavky normy ISO 9001 na řízení dokumentace a záznamů systému managementu jakosti v elektronické podobě. Dokumenty je možno podpisovat elektronicky, takže je již nemusíte tisknout ani kvůli potvrzení podpisem.

Podrobné informace naleznete na stránkách Altus PORTAL.

Novinky v Altus VARIO

Informace o aktuálních novinkách v Altus VARIO naleznete na stránce aktualizací Varia (aktualizace jsou nyní dostupné i prostřednictvím RSS).

 


[ Přihlášení ]   [ Odhlášení ]   [ www.vario.cz]    [ Archiv zpravodajů ]

Altus VARIO INFO přináší informace, tipy a rady, které pomáhají uživatelům lépe využívat možnosti firemního systému Altus Vario. Pokud Vám nevyhovuje jeho zasílání na tuto adresu, prosím použijte odkazů přihlášení (pro změnu Vaší adresy nebo přidání dalších odběratelů) a odhlášení, které naleznete nad tímto odstavcem. Prosím využijte této možnosti pro informování všech osob, pro které by mohl být tento zpravodaj užitečný. Pokud máte potíže se čtením této zprávy ve formátu HTML, můžete si otevřít její internetovou verzi z archivu.

Přihlášení a odhlášení
Nový zájemce o Altus VARIO INFO musí vyplnit svou emailovou adresu v textu pod odkazem Přihlášení. Pokud již nechcete dostávat Altus VARIO INFO, použijte odkaz Odhlášení a po odeslání vaší emailové adresy budete vyjmuti z databáze příjemců.

Altus VARIO INFO rozesílá společnost Altus Development s.r.o. - Drahobejlova 36, 190 00 Praha,
Tel: 236 190 190, Fax: 236 190 191

Náměty a připomínky k obsahu zasílejte redakci.