Altus VARIO a přechod do nového roku

Doporučujeme Vám přečíst si článek překlenutí roku, který popisuje práci s doklady na přelomu účetního roku, nastavení počátečních stavů, účetnictví a postup inventury skladu.

 

Mzdy a legislativní změny od 1.1.2006

V průběhu ledna uvolníme nové vydání Altus VARIO, které bude reagovat na legislativní změny v zákonu o dani z příjmů (zákon zatím nenabyl účinnosti). Toto vydání bude též zahrnovat nastavení všech parametrů pro výpočet mezd roce 2006. Podrobnosti jsou uvedeny v článku Mzdy - nastavení roku 2006.

 

PF 2006 

Vážení přátelé, dovolte, abychom Vám touto cestou popřáli pevné zdraví, hodně štěstí a úspěchů v novém roce.

Na další spolupráci s Vámi v roce 2006 se těší tým ALTUS Development.

 

 


[ Přihlášení ]   [ Odhlášení ]   [ www.vario.cz]    [ Archiv zpravodajů ]

Altus VARIO INFO přináší informace, tipy a rady, které pomáhají uživatelům lépe využívat možnosti firemního systému Altus Vario. Pokud Vám nevyhovuje jeho zasílání na tuto adresu, prosím použijte odkazů přihlášení (pro změnu Vaší adresy nebo přidání dalších odběratelů) a odhlášení, které naleznete nad tímto odstavcem. Prosím využijte této možnosti pro informování všech osob, pro které by mohl být tento zpravodaj užitečný. Pokud máte potíže se čtením této zprávy ve formátu HTML, můžete si otevřít její internetovou verzi z archivu.

Přihlášení a odhlášení
Nový zájemce o Altus VARIO INFO musí vyplnit svou emailovou adresu v textu pod odkazem Přihlášení. Pokud již nechcete dostávat Altus VARIO INFO, použijte odkaz Odhlášení a po odeslání vaší emailové adresy budete vyjmuti z databáze příjemců.

Altus VARIO INFO rozesílá společnost Altus Development s.r.o. - Drahobejlova 36, 190 00 Praha, Tel: 236 190 190, Fax: 236 190 191

Náměty a připomínky k obsahu zasílejte na info@altus.cz.