Vario Info Services - 8.9.2009


Services
doporučit k odběru


Vážení uživatelé,


účetnictví a mzdy patří k často vypisovaným školením. Tentokrát vám ale poskytneme možnost vytvořit obsah školení podle vašich potřeb. Vy navrhněte své otázky a my z nich vytvoříme Konzultační den 26.10.2009. 

- Konzultační den je připravován jako speciální školení „na přání“
- Konzultační den bude složen z Vašich konkrétních a předem zaslaných dotazů.
- V rámci Konzultačního dne se budeme věnovat problematice z Vaší každodenní praxe.
- Konzultační den budou zajišťovat naše specialistky na Mzdovou a Účetní problematiku.
- Konzultační den Vám nabízí možnost individuální konzultace za cenu hromadného školení.
- Konzultační den je naše společná příležitost ke sdílení poznatků 
 

Vaše otázky na téma účetnictví, mzdy, majetek (a související agendy) pošlete prosím na emailovou adresu info@altus.cz nebo je zadejte v aplikaci HelpDesk. Své náměty označte heslem „Konzultační den“. Uveďte také v jaké verzi Altus VARIO pracujete.
 

Z vašich dotazů postupně vytvoříme časový harmonogram školení, který bude průběžně aktualizován na našich stránkách ZDE a kde také najdete veškeré doplňující informace o tomto školení. Časový harmonogram bude finalizován nejpozději do 15.10.2009.

V případě zájmu o účast na Konzultačním dni se přihlašujte na našich stránkách ZDE. Po vytvoření finálního časového harmonogramu bude možno se zúčastnit i pouze jednotlivých tematických bloků (např. Personalistika, Účetnictví…atp), jednotlivých hodin nebo celého Konzultačního dne.

Pokud se k vám tato informace dostala a problematika Účetnictví a Mezd se Vás netýká, předejte prosím uvedené informace správným lidem, nebo nás informujte, s kým o těchto záležitostech komunikovat. Děkujeme.