Autoservis

Řešení modul
Název Autoservis
Status standardní řešení
Výrobce Carsys, s.r.o.

 
Je navržen pro malé i velké autoservisy, uplatní se i v pneuservisech. Modul je "uživatelsky přívětivý", podporuje jednoduché vkládání údajů do zakázky prostřednictvím interaktivních nabídek.
V modulu se odehrává většina činností. Jsou přímo propojeny s ostatními moduly (Vozidla, Adresář, Sklad, Vydané doklady) a tak uživatel nemusí během procesu zpracování zakázky (jako např. založení nového zákazníka, nového vozidla, vyskladnění a fakturace zakázky) přecházet do jiných.

Další agendou modulu je Úschova pneumatik. Díky ní máte přehled o všech pneumatikách zákazníků. Agenda nabízí evidenci potřebných údajů o každém kole, ráfku, poklici, atd., včetně lokalizace skladovacích míst.

 

Funkce LOKALIZACE

Všechny moduly Carsys jsou standardně vybaveny funkcí, umožňující implementaci a nasazení modulů i v jiných oborech (např. servis strojů, strojních linek, motocyklů, nákladních automobilů, zemědělských a stavebních strojů). Funkce snadno změní popisy všech polí, případně je skryje, přemístí a přizpůsobí konkrétnímu odvětví.