Správa kurzů

Řešení doplněk
Název Správa kurzů
Status standardní řešení
Výrobce Trigis - informační systémy, s.r.o.

 

Doplňky pomáhají ošetřit a spravovat jakékoliv hromadné akce (např. pořádání a obsazenost kurzů, zájezdů), do kterých se lidé hlásí prostřednictvím objednávky (zakázky ve Variu) nebo případně jen tím, že zaplatí na účet.
Doplňky automatizují vystavování dokladů, od zakázky až po fakturaci (viz doplňky Hromadné vytvoření dokladu o přijetí platby a Hromadná fakturace).

K evidenci osob se používá standardní modul Varia – Adresář. Osoby z adresáře ale lze propojit k položkám zakázek a tím sledovat účast na jednotlivých kurzech (akcích), tedy produktech ve Variu. Doplňky dále rozšiřují možnosti Katalogu, který se v tomto případě využívá jako seznam pořádaných kurzů, seznam zájezdů atd. Nad produktem lze tisknout prezenční listinu, sledovat rezervace a obsazenost jednotlivých kurzů, maximální kapacitu, datum konání a zjišťovat např. stav plateb přihlášených účastníků.

Doplňky umí hromadně vystavovat zakázky na firmy a kurzy pouze podle plateb přijatých v bance. Přijetím platby je automaticky zajištěno místo pro zaplacený počet osob a dále se automaticky a hromadně vystavují zálohové faktury a doklady o přijetí platby. Kdykoliv je možné na vybrané zakázky vystavit hromadně konečné faktury, případně při ukončení kurzu najednou vystavit všechny potřebné doklady na celý kurz.
Díky průběžnému automatickému ukládání všemožných informací je možné zpětně kurzy vyhodnocovat a např. cíleně oslovovat účastníky s nabídkou podobných či pokročilých kurzů.