Průvodní dopis k Maintenance 2021

S Maintenance pro rok 2021 budete mít jistotu, že vaše Vario bude vždy odpovídat aktuální legislativě. Zaplatíte-li fakturu do 15.prosince 2021, získáte navíc pěkný dárek. 

Vážení uživatelé Varia,

blíží se konec roku a s ním i termín, ve kterém Vašemu Variu vyprší technická podpora a aktualizace. Situaci snadno vyřešíte tím, že uhradíte zálohovou fakturu, kterou najdete na níže uvedením odkazu, a prodloužíte si tak program Maintenance i na rok 2021

Získáte tak nejen jistotu, že program v rámci pravidelných aktualizací bude i v příštím roce vždy pracovat s platnou legislativou, ale také si budete moci rozšířit Vario o nové funkčnosti. Navíc budete mít trvale zaručenou technickou podporu, která vám pomůže v případě jakýchkoliv potíží.

A ještě jedna užitečná informace. Fakturu doporučujeme uhradit do 15. 12. 2020.

Proč? 15. 12. 2020 vychází důležitá první aktualizace, kterou budete mít dostupnou právě jen když prodloužíte Maintenance. Pouze s touto aktualizací budete připraveni na lednové účetnictví, mzdy a vyhnete se upozornění na neaktuálnost Varia, které se jinak od 1. 1. 2021 objeví všem uživatelům.

Za včasnou úhradu navíc dostanete dárek v podobě 50% slevy na hromadná školení.

Zajímají Vás podrobnější informace o servisním programu Maintenance? Navštivte stránku s často kladenými dotazy Maintenance 2021

Případně nám můžete položit jakýchkoli dotaz na telefonním čísle 236 190 190 nebo na adrese info@vario.cz .

 

Těšíme se na další spolupráci

 

Tým Vario