Průvodní dopis k Maintenance 2023

Vánoční výzdoba i adventní kalendáře v obchodech… Ano, konec roku se blíží. A s ním i tradiční prodloužení Maintenance, díky kterému máte po celý rok k dispozici pravidelné legislativní aktualizace i přístup k technické podpoře Varia

Co je potřeba udělat? 

Pro prodloužení Maintenance na rok 2023 stačí uhradit zálohovou fakturu, kterou posíláme v příloze. 

Kdy fakturu uhradit? 

Zálohovou fakturu doporučujeme uhradit  do 15. 12. 2022, kdy vychází první důležitá aktualizace, která Vaše Vario připraví na lednové mzdy a účetnictví.  Pokud to stihnete, pak jako bonus dostanete slevu 500 Kč na všechna školení a webináře, které proběhnou do 31. 3. 2023.  

Dotazy? 

Jestli máte nějaké otázky, doporučujeme navštívit web a často kladené dotazy nebo nás kontaktujte a e-mailové adrese info@vario.cz.  

V neposlední řadě máte s Maintenance přístup k novinkám 

Další z výhod, kterou Vám Maintenance přináší, je přístup k novým funkcím Varia. Nové funkčnosti jsou totiž dostupné pouze v nejnovější verzi Varia. 

Ze všech novinek, na které se můžete těšit, vybíráme tu největší – další rozvoj Varia Online. 

A že to s Variem Online myslíme skutečně vážně, o tom svědčí poslední měsíce. Přesvědčte se sami, jaký pokrok jsme udělali

Vzdělávací portál – praktický pomocník pro efektivní práci s Variem 

Chcete držet krok s rozvojem Varia? Zjednodušit si každodenní práci? Zkrátka být produktivnější? Využívejte Vzdělávací portál Varia. Najdete zde praktické rady, tipy, vychytávky, oblíbené funkce i užitečné návody. Jestli Vás zajímá cena za Vzdělávací portál konkrétně pro Vaší firmu, tak jsme ji rovnou spočítali – podívejte se na zálohovou fakturu v příloze.  

 

Těšíme se na další spolupráci. 

S pozdravem a přáním hezkého dne