Výroba – Zdroje (Manager)

Zobrazení ocení především uživatelé modulu Výroba.

Zobrazení Zdroje

Kontingenční graf Denní vytíženost zdrojů  Report Zdroje zobrazuje informace o zdrojích aktuálního kontaktu, definovaných v agendě Zdroje, zejména o jejich vytížení. Vytíženost zdroje, vyjádřenou kontingenčním grafem, lze sledovat za určitý den.
Kontingenční graf Vytíženost zdrojů od - do Report Zdroje zobrazuje informace o zdrojích aktuálního kontaktu, definovaných v agendě Zdroje, zejména o jejich vytížení. Vytíženost zdroje, vyjádřenou kontingenčním grafem, lze sledovat za definované období (obr. 1).

 

Kontingenční graf vytíženosti zdroje za období

Obrázek 1: Kontingenční graf vytíženosti zdroje za období.

 

Doporučená nastavení a postupy ovládání

  • Přepínání firem, pokud jich vedete v systému Vario více, řídíte přes roletové menu na panelu nástrojů MODUL>AGENDA>KNIHA>ROK a FIRMA. Nezapomeňte zvolit ROK, za který chcete reporty zobrazovat.
  • Rozvržení můžete kdykoliv upravit dle svých potřeb a poté jej uložit – buď pod stejným, nebo odlišným jménem.
  • Všechny formuláře lze exportovat do formátů xls, rtf, htmltxt pomocí příkazů z nabídky Export dat.
  • Funkcí nabídek Tisk a Náhled/Aktuální objekt (z panelu nástrojů) reporty zobrazíte v náhledu a vytisknete. V náhledovém režimu také můžete formulář odeslat e-mailem v příloze (ve vybraném formátu), nebo jej pouze exportovat do zvoleného formátu a uložit, případně data odeslat do zvolené aplikace MS Office (viz dokument Formáty exportovaných dat, odstavec Propojení programů Office).
  • Příkaz Aktualizovat z nabídky Kontingenční tabulka/graf na Panelu nabídek opětovně načte zobrazení ze zdrojových dat objektu.

 

Navazující dokument

 

Související dokumenty