Karta Úkony – Plán údržby

Plán údržby (servisní tiket) je určen především pro technika. Na kartě Úkony (obr. 1) vidí stav tiketu Zásah a níže položky požadovaných servisních úkonů, při založení tiketu se stavem Realizovat. Souhrn úkonů se přehledně vypisuje do zápatí karty. Z detailu záznamu může technik tisknout Servisní výkaz a Skladový doklad tiketu.

  • Na kartu Úkony, v detailu záznamu Plán údržby (tiketu), se přenáší (kopírují) úkony a jejich produkty ze zařízení v případě, že je tiket "systémový", tzn. že tiket generujete klepnutím na tlačítko Aktualizovat tiket na příští prohlídku >>
  • Pokud je tiket vygenerován ze zařízení, přenesou se i vyplněné úkony. V případě změny zařízení na takto vytvořeném tiketu jste dotázáni, zda chce úkony ponechat nebo je smazat.
  • Jiná situace může nastat v případě, že Plán údržby (tiket) založíte jako nový záznam klepnutím na tlačítko Nový záznam (Nový záznam). Úkony a produkty se přenesou až po výběru zařízení, případně až po vytvoření "nového zařízení" – viz také body 1-4 Postupy k vytvoření tiketu (plánu údržby).
  • V případě rychlého zásahu můžete přidávat nebo odebírat úkony a jejich produkty.

Dialog Plán údržby (tiket), karta Úkony

Obrázek 1: Dialog Plán údržby (tiket), karta Úkony. Pomocí místní nabídky lze položky např. filtrovat a řadit, v okně skrývat nebo zobrazovat skryté sloupce.

 

Navazující dokument

 

Související dokumenty